Recepti po sestavinah

Nikki_Zoe  

član od: 4.12.2008

sporočila: 16

tema odprta - 4. dec 2008 19:05 | ogledi: 6.516 | odgovori: 4

Zdravo,

Že dolgo časa me muči sledeče:

Kuhala bi, a v neskončnost traja pregledovanje receptov glede na to, katere sestavine imam doma.

Rada bi imela brskalnik v katerem bi odkljukala sestavine, ki jih imam doma.

npr imam moko, jajca,... a sem brez ingverja in nimam smetane

nato pa bi mi brskalnik vrgel ven recepte, ki jih lahko izvedem z odkljukanim.

Ali to že kje obstaja (in KJE???) in če ne: kaj ni to dobra ideja, vredna uresničitve?

lp

Nikki_Zoe

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. dec 2008 19:30

Obstaja ena tuja stran ja (eno poznam)...sicer imaš pa tudi na Kulinariki kar fino rešitev pri iskalniku - napišeš sestavine in če je kak recept ki vse to vsebuje dobiš zadetek. Pa dobrodošla na Kulinariki!

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1692

4. dec 2008 19:31

 

Bo treba plus paket naročit pa se bo tudi to dalo pogledat, ker imaš potem v nastavitvah več opcij in ti da potem več receptov ven. Če pa paketa nimaš si pa omejena na en recept, ki ti ga vrže ven. Naj me kdo popravi če ni tako, Lp Saša

Mir in dobro!

Nikki_Zoe  

član od: 4.12.2008

sporočila: 16

5. dec 2008 11:59

majamarko e tole ta prvo jaaaaa no pa me nekdo razume :)) hvala ful ful Nikki_Zoe ps a ne bi blo fino, ce bi to obstajalo v slovenščini??? Sporočilo je spremenil(a) Nikki_Zoe dne 06. dec 2008 19:48:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti